O nas

Co nas wyróżnia

  • Posiadamy najnowocześniejsze maszyny biorezonansowe niemieckiego producenta – firmy Regumed – Bicom Optima
  • Jako jedyni w Warszawie proponujemy synergiczne terapie na biorezonansie oraz w nowoczesnej komorze hiperbarycznej o ciśnieniu 1,5 ATA
  • Nasz gabinet jest gabinetem autoryzowanym – jednym z 2 w Warszawie. Listę autoryzowanych gabinetów można sprawdzić na stronie polskiego przedstawiciela firmy Regumed – producenta maszyn Bicom Optima+: http://monadith.com.pl/kontakt/
  • Testy i terapie prowadzone są wyłącznie przez stale podnoszących kwalifikacje terapeutów z doświadczeniem.
  • Wszystkie terapie dobierane są indywidualnie, czas i natężenie terapii dostosowane jest odpowiednio do każdego pacjenta.
  • Aparaty biorezonansowe, na których pracujemy są nowe, używamy także oryginalnych ampułek testowych.
  • Komora hiperbaryczna – 1.5 ATA, stalowa, wygodna i nowoczesna umożliwia bezpieczne prowadzenie terapii tlenem w warunkach zwiększonego ciśnienia.
  • Do naszego gabinetu u zbiegu Mokotowa z Wilanowem dotrzecie bez problemu komunikacją miejską a zmotoryzowanym oferujemy prywatny parking pod wejściem
Pracujemy na maszynach Bicom Optima
Komora hiperbaryczna 1.5 ATA do tlenoterapii
Przyjazne wnętrza – nasza recepcja
Parking przed budynkiem

O mnie

Mam na imię Ania, gabinet Ekomedica Biorezonans Mokotów (wcześniej Ekomedica Wilanów) powstał z pasji do zdrowego, związanego z naturą trybu życia. Moja przygoda z biorezonansem rozpoczęła się kilkanaście lat temu. Poszukując wówczas alternatyw dla leczenia zdrowotnych problemów w mojej rodzinie (alergie, borelioza), w sytuacji gdy medycyna konwencjonalna nie potrafiła ich rozwiązać bardzo pomocny okazał się biorezonans. Od tamtej pory ta metoda zagościła u nas na stałe i stanowi zawsze pierwszą pomoc.

Zawodowo biorezonansem zajmuję się od 2017 roku, od tamtej pory stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu metod alternatywnego podejścia do leczenia. Co roku uczestniczę w seminariach i szkoleniach związanych z medycyną alternatywną, a skomplikowane przypadki pacjentów, którzy do mnie trafiają wymagają stałego pogłebiania wiedzy.

W 2020 roku poszukując uzupełnienia oferty, w szczególności dla pacjentów z przewlekłymi chorobami, postanowiliśmy poszerzyć ją o zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej. Tlenoterapia w warunkach zwiększonego ciśnienia świetnie sprawdza się jako dodatkowe wzmocnienie terapii biorezonansowych lub niezależna forma terapii różnego rodzaju schorzeń, budowania odporności czy zatrzymania procesów starzenia.

Proponowane w Biorezonans Ekomedica Mokotów formy terapii są skuteczne, od lat są doceniane przez moich pacjentów. Aparaty na których pracuję podlegają regularnym przeglądom. dlatego zapraszam Cię – pomogę w powrocie na ścieżkę zdrowia.