O nas

Co nas wyróżnia

  • Posiadamy najnowocześniejsze maszyny biorezonansowe niemieckiego producenta – firmy Regumed – Bicom Optima
  • Jako jedyni w Warszawie proponujemy synergiczne terapie na biorezonansie oraz w nowoczesnej komorze hiperbarycznej o ciśnieniu 1,5 ATA
  • Nasz gabinet jest gabinetem autoryzowanym – jednym z 2 w Warszawie. Listę autoryzowanych gabinetów można sprawdzić na stronie polskiego przedstawiciela firmy Regumed – producenta maszyn Bicom Optima+: http://monadith.com.pl/kontakt/
  • Testy i terapie prowadzone są wyłącznie przez stale podnoszących kwalifikacje terapeutów z doświadczeniem.
  • Wszystkie terapie dobierane są indywidualnie, czas i natężenie terapii dostosowane jest odpowiednio do każdego pacjenta.
  • Aparaty biorezonansowe, na których pracujemy są nowe, używamy także oryginalnych ampułek testowych.
  • Komora hiperbaryczna – 1.5 ATA, stalowa, wygodna i nowoczesna umożliwia bezpieczne prowadzenie terapii tlenem w warunkach zwiększonego ciśnienia.
  • Do naszego gabinetu u zbiegu Mokotowa z Wilanowem dotrzecie bez problemu komunikacją miejską a zmotoryzowanym oferujemy prywatny parking pod wejściem
aparat do biorezonansu Warszawa

Najnowsze aparaty Bicom Optima

komora hiperbaryczna

Stalowa komora do tlenoterapii hiperbarycznej

Wygodne, pojedyncze gabinety 

Prywatny parking przy wejściu 

Jakość naszych usług została doceniona przez Pacjentów statuetką Orły Medycyny 2021

Jakość naszych usług została doceniona przez Pacjentów statuetką Orły Medycyny 2021

O mnie

Mam na imię Ania, gabinet Ekomedica Biorezonans Mokotów (wcześniej Ekomedica Wilanów) powstał z pasji do zdrowego, związanego z naturą trybu życia. Moja przygoda z biorezonansem rozpoczęła się kilkanaście lat temu. Poszukując wówczas alternatyw dla leczenia zdrowotnych problemów w mojej rodzinie (alergie, borelioza), w sytuacji gdy medycyna konwencjonalna nie potrafiła ich rozwiązać bardzo pomocny okazał się biorezonans. Od tamtej pory ta metoda zagościła u nas na stałe i stanowi zawsze pierwszą pomoc.

Zawodowo biorezonansem zajmuję się od 2017 roku, od tamtej pory stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu metod alternatywnego podejścia do leczenia. Co roku uczestniczę w seminariach i szkoleniach związanych z medycyną alternatywną, a skomplikowane przypadki pacjentów, którzy do mnie trafiają wymagają stałego pogłebiania wiedzy.

W 2020 roku poszukując uzupełnienia oferty, w szczególności dla pacjentów z przewlekłymi chorobami, postanowiliśmy poszerzyć ją o zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej. Tlenoterapia w warunkach zwiększonego ciśnienia świetnie sprawdza się jako dodatkowe wzmocnienie terapii biorezonansowych lub niezależna forma terapii różnego rodzaju schorzeń, budowania odporności czy zatrzymania procesów starzenia.

Proponowane w Biorezonans Ekomedica Mokotów formy terapii są skuteczne, od lat są doceniane przez moich pacjentów. Aparaty na których pracuję podlegają regularnym przeglądom. dlatego zapraszam Cię – pomogę w powrocie na ścieżkę zdrowia.