O BIOREZONANSIE

Biorezonans jest nowoczesną, łagodną formą medycyny alternatywnej, pozbawioną skutków ubocznych. Opiera się na założeniu, że każda komórka w ciele, jak również każda substancja (np. alergen, wirus, bakteria itp.) posiada określone wzorce częstotliwości.

Specyficzne dla danego pacjenta i w danej chwili spektrum drgań zawiera sygnały harmoniczne (zdrowe), które są wzmacniane oraz sygnały patologiczne (chorobowe), które należy osłabić. Organizm posiada naturalne właściwości samo-regulacyjne. Jednakże współczesny tryb życia naraża organizm człowieka na wpływ wielu niekorzystnych czynników środowiskowych. W efekcie zaczynamy cierpieć na różnego rodzaju dolegliwości – od gorszego samopoczucia, czy problemów ze snem, po przewlekłe zmęczenia, depresje, alergie czy inne poważne zaburzenia fizyczne. Wówczas udajemy się po po pomoc do placówki służby zdrowia. Niestety nie zawsze uzyskujemy tam skuteczne efekty lecznicze. Dlatego coraz większa liczba osób w Polsce odkrywa zalety terapii biorezonansowej. To właśnie na podstawie rosnącej liczby zadowolonych pacjentów można stwierdzić, że terapia biorezonansowa jest skuteczna i dużo efektywniejsza niż konwencjonalne terapie lecznicze. Biorezonans pozwala na zidentyfikowanie i terapię zaburzeń związanych z pojawieniem się choroby. Terapia sama w sobie nie leczy chorób. Wspomaga jednak proces oczyszczenia organizmu z toksyn, blokad i napięć,a w konsekwencji pozwala przywrócić organizmowi zdolność do samoregulacji zachodzących w nim procesów. Terapia jest całkowicie bezbolesna i nie powoduje żadnych szkodliwych efektów ubocznych. Dlatego bardzo dobrze sprawdza się u najmłodszych pacjentów – nawet poniżej 3 roku życia, czy u osób starszych lub schorowanych. Metoda ta została opracowana przez naukowców niemieckich w latach 80-tych XX wieku i opiera się zarówno na medycynie chińskiej, jak i najnowszych osiągnięciach naukowych. Stymulacja elektromagnetyczna wywoływana przez aparat Bicom Optima+ umożliwia przeprowadzanie precyzyjnej diagnostyki oraz skutecznej terapii. Diagnostyka biorezonansem oparta jest na specjalnie opracowanych szczegółowych testach, które pozwalają na dokładne określenie patologicznych zmian w organizmie oraz substancji go obciążających (alergenów, pasożytów, grzybów itp.). Posiadając najnowocześniejsze urządzenia Bicom®Optima+ do terapii biorezonansowej możemy zapewnić naszym pacjentom:

Diagnostyka biorezonasem

  • alergii (pokarmowych, wziewnych itp.)
  • obciążeń organizmu (wirusami, bakteriami, grzybami, pasożytami, metalami ciężkimi itp.)
  • niedoborów witamin i minerałów
  • obciążeń środowiskowych

Terapie biorezonasem

  • przeciwalergiczną (odczulanie)
  • przeciwbólową
  • schorzeń przewlekłych
  • antynikotynową, antyalkoholową i dotyczące innych nałogów
  • obciążeń organizmu

Zarówno diagnostyka, jak i terapia są w pełni bezpieczne, całkowicie bezbolesne i nie kolidują z leczeniem konwencjonalnym. Naszymi pacjentami są osoby w różnym wieku, nawet dzieci poniżej 3 roku życia!  

Jak działa aparat do biorezonansu BicomOptima ?

Odkrycia w dziedzinie fizyki kwantowej dowiodły, że wszystkie cząsteczki materii, również komórki w ludzkim ciele oraz wirusy, bakterie, toksyny, pyłki itd. emitują fale elektromagnetyczne. Zależnie od rodzaju cząsteczki, wszystkie materie posiadają indywidualną długość lub częstotliwość owych fal. Nazywa się to wzorem częstotliwości i może być on odczytywany przez aparat BICOM. Aparat BICOM używa wzorów częstotliwości zaczerpniętych z organizmu człowieka lub z substancji, które obciążają organizm. Aparat BICOM dzieli drgania na harmonijne (prawidłowe, zdrowe) oraz dysharmonijne (nieprawidłowe, chorobotwórcze). Prawidłowe drgania mogą zostać wzmocnione i wysłane z powrotem do organizmu, poprawiając jego funkcjonowanie. Nieprawidłowe drgania natomiast są odwracane i ich lustrzane odbicie wraca do organizmu, aby zredukować ich negatywny wpływ. Typowa, 60-minutowa terapia biorezonansem zawiera kilka programów terapeutycznych wykorzystujących informacje z organizmu i z substancji. Odwrócone informacje są wysyłane do organizmu pacjenta przez dużą matę elektromagnetyczną, na której leży pacjent. Podczas terapii, organizm jest stymulowany przez dobroczynne częstotliwości wytwarzane przez aparat BICOM.

Tolerancja na terapię biorezonansem

W większości przypadków terapia biorezonansowa jest bardzo dobrze tolerowana. Jest stosowana od ponad 25 lat zarówno u bardzo małych dzieci, jak i osób dorosłych i starszych. Jak dotąd nie odkryto żadnych długotrwałych efektów ubocznych terapii. Pacjenci po usunięciu toksyn z organizmu mogą jedynie odczuwać ból głowy, lekkie nudności, bądź zmęczenie. Objawy ustępują do 24 godzin po sesji terapeutycznej. Aby zminimalizować te dolegliwości należy pić od 1,5 – 2 litrów przegotowanej lub nisko zmineralizowanej wody w celu wypłukania toksyn z organizmu. Wymienione wyżej objawy, mimo że są nieprzyjemne dla pacjenta, są dobrą oznaką. To dowód na działanie terapii.